Jaroslav Panuška
Čarodejnice
Id: 465707
lept/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 25,5 cm,neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1261x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč