Jaroslav Panuška
Červánky
Id: 121204
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 47 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3392x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč