Čas na serveru 16:32:34

Jaroslav Panuška
Cesta v krajině

Id: 516603

Cesta v krajině

  •  / Cesta v krajině / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 2576x

Vyvolávací cena:

60 100

Příhozy: 68