Jaroslav Panuška
Cesta v krajině
Id: 516603
olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
zobrazeno: 2600x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
60 100 Kč
Příhozy: 68