Jaroslav Panuška
Duch rybníka
Id: 114905
olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1900, poškozený rám, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6422x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 51