Jaroslav Panuška
Horský potok
Id: 89
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 105 cm, signováno PD, obraz i rám v perfektním stavu, konzultováno s PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 7027x
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
98 001 Kč