Jaroslav Panuška
Hrad pod skálou
Id: 138805
olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2143x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 700 Kč