Jaroslav Panuška
Hvězdy nad chalupami
Id: 859
akvarel/papír, rozměr malby 35 x 49 cm, signováno vpravo dole PANUŠKA, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3124x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
18.3.2014, 20:45:00
6.3.2014 | 9:53 | 6 500 Kč |