Jaroslav Panuška
Krajina před bouří
Id: 464403
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5255x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 48