Jaroslav Panuška
Lekníny
Id: 480201
olej/překližka, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5745x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 100 Kč
Příhozy: 49