Jaroslav Panuška
Měsíční krajina
Id: 120301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7659x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč