Jaroslav Panuška
Muchomůrky
Id: 422601
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1707x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
62 000 Kč