Jaroslav Panuška
Na Floriánku v Lipnici
Id: 490701
olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko Choděrovy galerie. Zobrazen dům, kde Jaroslav Hašek napsal podstatnou část románu Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Panuška Haška do Lipnice přivedl), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1919x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 63