Jaroslav Panuška
Na kraji lesa
Id: 260803
olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, poškozený původní rám, stav viz foto
zobrazeno: 3460x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč