Jaroslav Panuška
Neolitické chalupy
Id: 453301
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno tužkou vlevo dole a vpravo dole monogram, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8325x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč