Jaroslav Panuška
Příchod upírů
Id: 206602
barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 18706x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 93