Jaroslav Panuška
Setkání s duchem
Id: 58001
kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 14098x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
117 000 Kč
Příhozy: 111