Jaroslav Panuška
Stará chaloupka
Id: 73602
kresba tužkou, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2241x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč