Jaroslav Panuška
Starý mlýn
Id: 346704
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka zvlněná
zobrazeno: 5853x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč