Čas na serveru 02:34:50

Jaroslav Panuška
U chalupy

Id: 505701

U chalupy

  •  / U chalupy / Jaroslav Panuška

olej/plátno, rozměr 36 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 684x

Vyvolávací cena:
7 500

14 500