Jaroslav Panuška
U řeky
Id: 494802
olej/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1264x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč