Čas na serveru 11:57:27

Jaroslav Panuška
U rybníka

Id: 528204

U rybníka

  •  / U rybníka / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1598x

Vyvolávací cena:

27 000

2024,12-1,03,20,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu