Jaroslav Panuška
Valečov
Id: 464404
kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3226x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 76