Jaroslav Panuška
Veselí skřítci
Id: 246501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr oválu 35 x 41 cm, značeno vpravo dole, určení doby vzniku popsáno vlastnoručně autorem na zadní straně, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6642x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51