Jaroslav Panuška
Větrný podzim
Id: 138301
olej/plátno, rozměr 76 x 105 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3827x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 68