Jaroslav Panuška
Vodník na vrbě
Id: 211101
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2992x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč