Jaroslav Panuška
Vrány
Id: 124617
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2255x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 300 Kč