Jaroslav Panuška
Západ slunce
Id: 93801
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1908, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7617x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49