Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky
Id: 19104
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2339x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 600 Kč