Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník
Id: 187415
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4419x
Vyvolávací cena:
4 700 Kč
27 000 Kč