Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník
Id: 92301
kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 10323x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
245 000 Kč
Příhozy: 93