Čas na serveru 11:33:17

Jaroslav Panuška
Zimní krajina

Id: 491309

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2044x

Vyvolávací cena:

6 000