Jaroslav Paur
Bílá ulice
Id: 37801
olej/překližka, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiložen originální účet z Galerie Platýz z roku 1968
zobrazeno: 3997x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 49