Jaroslav Paur
Bílé město
Id: 264101
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno a datováno 64 vpravo dole, lehce poškozené autorské rámování, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
zobrazeno: 7353x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 65