Jaroslav Paur
Bolest
Id: 262410
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno 45 vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
zobrazeno: 2016x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
59 000 Kč