Jaroslav Paur
Krajina
Id: 64804
olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2912x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 988 Kč