Jaroslav Paur
Město
Id: 298906
olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
zobrazeno: 8957x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč