Jaroslav Paur
Městský motiv
Id: 166901
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno
zobrazeno: 3552x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 71