Jaroslav Paur
Okolo krystalu
Id: 375701
olej/plátno, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
zobrazeno: 4351x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 63