Jaroslav Paur
Středočeská krajina
Id: 289904
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1393x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč