Jaroslav Riedl
Zátiší s hruškami
Id: 480602
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2389x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
10.9.2024, 19:43:00
10.9.2024 | 19:32 | 2 500 Kč |