Čas na serveru 12:41:16

Jaroslav Riedl
Zátiší s hruškami

Id: 480602

Zátiší s hruškami

  •  / Zátiší s hruškami / Jaroslav Riedl

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

10.9.2024, 19:43:00

10.9.2024 19:32 2 500 Kč