Jaroslav Róna
Ptáci a hvězdy
Id: 156412
pastel/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2678x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51