Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 294602
olej/plátno/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, povrch obrazu lokálně znečištěn, stav viz foto
zobrazeno: 7908x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč