Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 532302
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1813x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč
2024,12-1,03,19,49,00
minimální příhoz 100 Kč