Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 124623
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2632x
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 100 Kč