Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 166001
olej/karton, rozměr 52 x 69,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav viz foto
zobrazeno: 2334x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč