Jaroslav Ronek
Lokomotivy před nádražím
Id: 110
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 80 cm, signováno PD, původní stav, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4500x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
26 000 Kč