Jaroslav Ronek
V depu
Id: 1089
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 87 cm, signováno vpravo dole Ronek, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3211x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
11 500 Kč
10.6.2014, 21:05:00
9.6.2014 | 18:36 | 11 500 Kč |