Jaroslav Ronek
V jízdě
Id: 1133
olej/plátno/karton, rozměr malby 70 x 94,5 cm, signováno vpravo dole Ronek, volné v rámu, značné oděrky na rámu
zobrazeno: 2954x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč