Jaroslav Ronek
Zimní krajina
Id: 56313
olej/plátno/karton rozměr 61 x 76 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5393x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 011 Kč