Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dívka
Id: 135207
olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč